Grand Avşa Otel

Muhteşem Adalar ve Gün Batımı Manzarasında Yürüyüş

Avşa Adası’nın muhteşem doğasında ve adalar manzarası eşliğinde yürümek size kalabalık metropollerin yorgunluğunu unutturacak. Bu yürüyüşleriniz esnasında kalabalığın olmadığı küçük koylar ise şaşırtıcı sürprizler sunacak.

Grand Avşa Otel

Şarap Tadımı

Avşa şarap fabrikaları, adanın zengin bağlarından elde edilen üzümleri özenle seçer ve uzman ellerde işler. Geleneksel yöntemlerle yapılan şarap üretimi, modern teknolojiyle buluşarak eşsiz bir denge sağlar. Avşa şarap fabrikaları, bu zarif içeceğin üretiminde ustalıkla kullanılan büyük meşe fıçılar ve geleneksel şarap yapım ekipmanlarıyla doludur. Avşa şarap fabrikaları, Avşa adasının lezzetli şaraplarının yaratıcısıdır.
Siz de bu sürece şahitlik edebilir, tadına bakabilirsiniz.

Grand Avşa Otel

Avşa Beach Club'lerinde Tatil ve Eğlenceyi Birlikte Yaşayın.

Adanın en ünlü özelliklerinden biri de Beach Klüpleridir. Çoğunluğu, sabahları açık büfe kahvaltı, öğle saatlerinde ise dünya mutfağı konseptiyle hizmet vermektedir. Akşamları canlı müzik eşliğinde çeşitli mezelerin tadını çıkarabilir ve içeceğinizi keyifle yudumlayabilirsiniz. Özellikle tava yemeklerini denemenizi öneririz. Gündüzleri plaj hizmeti sunmanın yanı sıra köpük partileri ve DJ performanslarıyla eğlence sevenlere hitap etmektedirler…